آخرین مطالب

11 ربات مفید در تلگرام

یکی از مسنجرهای محبوب در سراسر دنیا تلگرام است.این مسنجر ا وجود فیلترینک در ایران باز هم از طریق انواع روکسی و vpn قابل دسترسی است. این نرم افزار ویژگی های مفیدی مانند پیام های خود تخریب شونده و استیکرهای فوق العاده دارد. یکی از دیگر مواردی که به این پیام رسان افزوده شده است، ربات ها هستند که شما میتوانید برای دسترسی به انواع اطلاعات و ابزارها از آن ها استفاده کنید. تعداد ربات هایی شما میتوانید از آن ها استفاده کنید بسیار زیاد است. بنابراین این مقاله در جهت استفاده بهینه تر این مسنجر در اینده مورد توجه شما قرار خواهد گرفت.

میتوانید به منظور برداری نمودن انواع طرح های خود آموزش کورل را در بهترین آموزشگاه کامپیوتر  بگذرانید.

۱- @nowtrendingbot

اگر شما میخواهید از آخرین اخبار پر جستجو (trend) مطلع شوید، به احتمال زیاد باید از این ربات استفاده کنید. تنها با تایپ کردن  nowtrendingbot، شما از جدیدترین اخباری که هرکس در مورد آن صحبت کرده، مطلع شوید

۲- @wiki

این ربات به مانند ویکی پدیا است و هر آنچه در آن حستجو کنید را برایتان به نمایش در خواهد اورد. فقط کافی است مانند فرمتی که خود این ربات به شما میگوید عمل کنید تا نتایج یافته شده در ویکیپدیا را برای شما نمایش دهد. مثلا ما میخواهیم در مورد سیب جستجو کنیم به این ترتیب عمل میکنیم: سیب @wiki fa

۳- @vid

رباتی مفید برای علاقمندان به فیلم است. برای مثال، شما @vid s8 را تایپ کنید و از نتایج بسیار زیادی که برایتان نمایش داده میشود، فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنید.

کلاس آموزشی آی سی دی ال

۴- @imdb

رباتی ه در جهت بدست آوردن اطلاعات در زمینه انواع فیلم است. Imdb تخصصی ترین مرجع فیلم و سریال در جهان است و اطلاعات کامل و با ارزشی در این سایت وجود دارد.

۵- @udbot

این ربات یک فرهنگ لغت است و شما میتوانید معنی و اطلاعات خوبی را راجع به لغاتی که در آن جستجو میکنید، پیدا کنید

۶- @spotybot

برای افزودن ماسپاتیفای یکی از برترین مراجع موسیقی است. جایی که آثار بسیار زیادی در آن وجود دارد. اگر شما هم به دنبال موسیقی هستید، میتوانید از این ربات استفاده کنید.

۷- @bold

یکی از ربات های جالب این ربات است که با استفاده از آن میتوانید، متون خود را bold, italic, fixedsys بکنید.

کلاس آموزش فتوشاپ

۸- @gif

یکی از مواردی که امروزه بسیار مورد استفاده کاربران در تلگرام شده است، استفاده از گیف های جالب و بامزه است. با این ربات شما دسترسی بسیار زیادی به انواع مختلف گیف ها دارید که میتوانید از آن ها در گفتگو های روزمره خود استفاده کنید.

۹- @storebot

هر روزه بر تعداد ربات هایی که در تلگرام در دسترس هستند افزوده میشود که قطعا نمیتوان همه آن ها را به سادگی پیدا کرد. با این ربات شما میتوانید لیستی از ربات های تلگرام را مشاهده نمایید.

۱۰- @gamebot

یکی از قابلیت های جدیدی که به تلگرام اضافه شد، قابلیت انجام بازی در تلگرام به صورت آنلاین بود. اگر شما هم میخواهید از بازی کردن لذت ببرید با تایپ این عبارت لیست این بازی ها را مشاهده میکنید.

اگر قصد صفحه آرایی و تدوین کتاب یا مجلات را دارید ،در دوره آموزشی InDesign  شرکت نمایید .

۱۱- @voicybot

اگر شما هم از تایپ کردن خسته شده اید و میخواهید شخص دیگری برایتان تایپ کند، به شما استفاده از این ربات را پیشنهاد میدهیم. این ربات با دریافت صداهای یک دقیقه ای آن ها را به متن تبدیل میکند و خوشبختانه از زبان فارسی هم پشتیبانی میکند و بسیاار دقیق و هوشمند نیز هست.