گیاهان تزیینی در دکوراسیون داخلی

در زندگی مدرن اکثر ادم ها زمان زیادی را در محیط های اداری میگذرانند و از انجایی که محیط های اداری بسیار خشک باید فکری اساسی برای از بین بردن حالت بی روح و کسل محیط داخلی اداره ها کرد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا شما را با گیاهانی آشنا کنیم که بسیار برای دکوراسیون داخلی محیط های اداری مناسب هستند. گیاهان میتوانند در هر جایی که هستند حس نشاط و تازگی را به محیط بدهند.

گیاهان مناسب محیط های اداری:

  • تراریوم

گیاهی داریم به نام تراریوم که در یک فضای بسته مانند تنگ آب قرار میگیرد. البته میتوان در ان تنگ اب از انواع دیگر گیاهان نیز استفاده کرد اما باید توجه کنیم که از یک نوع باشد. یعنی میزان نور و ابیاری انها با هم همخوانی داشته باشد.

  • ویراریوم

ویراریوم هم همانند سبک تراریوم است اما تفاوتی که بین این دو مدل وجود دارد این است که در ویراریوم از موجودات زنده ای مانند ماهی استفاده میکنند. از این مدل گیاهان که ظاهر زیبایی دارد میتوان در هر محیطی با هر نوع معماری داخلی استفاده کرد.

  • بوسنای فیکوس

بوسنای نام گیاهی است که به صورت درختچه هیا بسیار کوچک به فروش میرسد و در محیط های اداری غالبا از ان استفاده میکنند. بوسنای ار بیشتر افردی استفاده میکنند که تجربه زیادی در نگه داری گیاه ندارند.