آخرین مطالب

فواید آموزش فتوشاپ

با نگاهی به گذشته فتوشاپ خاهید دید که در ابتدا کاربرد فتوشاپ تنها به جهت چاپ طرح ها بر روی کاغذ بوده اما رفته رفته با گستره شدن امور گرافیکی ، کاربرد فتوشاپ نیز همزمان با این سطح از نیاز بیشتر و بیشتر شد بطوریکه در تمام اموری که به نوعی با گرافیک سر و کار دارد، مورد استفاده قرار میگیرد.بعنوان مثال عکس ها ، پوستر ها ، جلد نشریات ، بلیبوردهای خیابانی ، تیتراژ فیلم ها ، رابط های گرافیکی نرم افزار ها ، سایت ها و … برای طراحی کلی و یا برای اینکه زیباتر به نظر برسند نیاز دارند تا یک بار توسط نرم افزار فتوشاپ ادیت شوند.

توسط این نرم افزار میتوانید از تلفیق چندین عکس ،عکسی واحد و طبعی را بوجود آورید.همچنین میتوان تصاویری متحرکی که در گوشه وبسایت ها به عنوان بنر میبینید نیز توسط فتوشاپ ساخته میشود.

اگر در آلبوم خود عکس های قدیمی دارید که به مرور زمان باعث شکسته شدن عکس و گاها با از بین رفتن قسمتی از عکس مواجه است ، میتوانید با استفاده از فتوشاپ این عکس ها را ترمیم و یا اگر کیفیت تاری دارند ، کیفیت آنها را ارتقا داد.علاوه بر این میتوانید عکس های سیاه و سفید و بی کیفیت را توسط فتوشاپ به عکسی با کیفیت بالا تبدیل نمود.

کلاس آموزش فتوشاپ عکاسی

علاوه بر این ها کاربرد دیگر فتوشاپ در طراحی قالب های وبسایت است.به طوریکه قبل از اینکه وبسایتی طراحی شود ابتدا یک دمو توسط فتوشاپ به مشتری نشان داده میشود و سپس در صورت تایید وی طراحی و کد نویسی وبسایت استارت میخورد.البته این کار توسط افزونه های دیگری نیز قابل انجام است ما اگر فتوشاپ را در تبدیل کد ها بکار ببریم ،بسیار سریعتر به هدف خود خواهیم رسید.

از دیگر مزایایی که توسط یادگیری فتوشاپ بدست خواهید آورد ، طراحی تصاویر متحرکی موسوم به گیف است.

توسط این نرم افزار نیز میتوانید اینفوگرافی های موجود در دنیای وی را طراحی نمایید.

علاوه بر تمام موارد اعلام شده طراحی کارت ویزیت ، بروشور ،پوستر ،بیلبوردها و استندها ،مجلات و … نیز توسط فتوشاپ انجام میشود.

در انتها این نکته را نیز یاد اور میشویم که در صورتیکه نیاز به یادگیری و یا کار با نرم افزارهایی نظیر کورل و یا ایلاستریتور را دارید بهتر است که قبل از شروع به آموزش این نرم افزارها که در زمینه طراحی وکتوری و صفحه آرایی بکار میروند ،در صورتیکه فتوشاپ را آموزش ببینید میتوانید طرح های خودتان را بین این دو محیط انتقال دهید.

آموزش نرم افزار ایلاستریتور

اگر نگاهی دقیق تر به دپارتمان گرافیک کامپیوتری بیندازیم متوجه میشویم فتوشاپ پایه و اساس این دپارتمان می باشد .

در حقیقت نرم افزار فتوشاپ پیش نیازی است برای یادگیری نرم افزارهایی نظیر: نرم افزار کورل ، نرم افزار ایندیزاین ، نرم افزار ایلاستریتور ، نرم افزار افترافکت ،نرم افزار ادیوس و پریمیر

شما میتوانید در یک آموزشگاه معتبر نسبت به گذراندن آموزش کورل اقدام نمایید.

برای ورود به بازار کار علاوه بر تسلط به مهارت های کامپیوتری icdl باید به نرم افزار فتوشاپ نیز مسلط باشید.

در صورتی که قصد ورود به بازار کار را دارید میبایست دوره های فتوشاپرا طی نمایید تا در شرکت های مورد نظر به مشکل بر نخورید.

کلاس آموزش جامع فتوشاپ

فتوشاپ برای انجام کارهای شخصی از قبیل : روتوش عکس، افزودن متن به عکس و ترمیم عکس های قدیمی و یا شکسته و بسیاری موارد دیگر نیز کاربرد دارد.

پیشنهاد ما این است که حتما این نرم افزار پرکاربرد و دوست داشتنی را آموزش ببینید.