آخرین مطالب

طراحی قالب توسط فتوشاپ

منظور از طراحی سایت با فتوشاپ ،طراحی و ارائه ای است که طراح از صفحات یک وبسایت به مشتری ارائه میدهد تا از وی تایید یا اطلاعاتی جهت ویرایش و تغییر طرح را قبل از انجام کد نویسی بدهد.این موضوع خارج از حیطه کد نویسی توسط زبان های برنامه نویسی برای سایت است که توسط زبان های html.css.boot strap .java script و … رخ میدهد.

بدین منظور میتوانید با شرکت در دوره آموزشی فتوشاپ نسبت به گذراندن دوره های فتوشاپ اقدام نموده تا  تبدیل به طراحی قابل شوید.

دوره آموزشی فتوشاپ


بدین منظور به یک طراح سایت ماهر نیاز داریم تا به تمامی جوانب سایت آگاهی داشته باشد و بتواند طرح را توسط فتوشاپ اجرا نماید.

در مثالی این موضوع را برایتان شفاف میکنیم.

فرض کنید قصد خرید دارید و دو بوتیک مد نظر شماست ، یکی از آنها از نظر دیزاین و طراحی داخلی به سبکی عالی و زیبا کار کرده است و دیگر خیلی ساده و پیش پا افتاده است .

مطمئنا اگر ظاهر مکان برایتان جذابیت نداشته باشد ،از خرید در آنجا منصرف خواهید شد.

تصور نمایید که آن دو مغازه ،دو سایت فروش اینترنتی باشند.همانطور که در بوتیک زیباتر وقت بیتشری را صرف مینمایید ،در سایت زیباتر نیز مدت زمان بیشتری را صرف مینمایید.

بنابراین توجه به ظاهر سایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تنها کد نویسی نیست که در موفقیت یک سایت نقش ایفا میکند.

شما بعنوان یک طراح میتوانید ضمن گذراندن کلاس آموزش فتوشاپ نسبت به گذراندن دوره های طراحی قالب اقدام نموده و بصورت رسمی نسبت به قبول پروژههای طراحی قالب وبسایت اقدام نمایید.

دوره آموزش فتوشاپ آتلیه

اهمیت طراحی قالب در موفقیت یک وبسابت:

  • سلیقه کاربر وکاربر پسند بودن(این مورد بستگی به تجربه طراح گرافیک دارد و بخشی نیز بر طبق نظرات مشتری است)
  • متناسب با قوانین موتورهای جستجو

موارد با اهمیت در طراحی سایت

  1. ظاهر سایت ،همان چیزی است که کاربر می بیند.
  2. باطن سایت که موارد نخصصی و شامل کدهای بدنه سایت است.

بخش ظاهری سایت چیزی است که در این مقاله بدان پرداخته ایم و توسط فتوشاپ قابل اجراست و شامل طراحی صفحه اصلی سایت ،صفحات فرعی ،دکمه ها ،شکل متون و … است.

پس از اتمام طراحی ظاهر سایت ، این هنر کدنویس و طراح سایت میباشد که همان طرح را کدنویسی کند و از حالت ایستا به داینامیک و پویا تبدیل نماید.شما خواهید توانست با شرکت در آموزشگاه طراحی سایت با امور طراحی سایت آشنا شوید و بعنوان یک طراح سایت در شرکت های طراحی سایت استخدام گردید.

انتقال صفحه طراحی شده توسط فتوشاپ به صفحات وب:

موضوع انتقال طرح فتوشاپ به سایت بحثی اساسی است و در این موضوع دقت بالایی نیاز است.بدین منظور لازم است تا از طریق همین نرم افزار و یا نرم افزارهای کمکی بتوان به سایت این موضوع را اعمال نمود.

دوره آموزش فتوشاپ عکاسی

آموزشگاه فتوشاپ