ست چرم تبلیغاتی و انواع آن

ست چرم تبلیغاتی از هدایای تبلیغاتی مناسب برای افراد خاص ، کارمندان ارشد ، نماینده های فروش در شهرستان ها و در کل برای افراد خاصی است. ست چرم تبلیغاتی آراز به طور کلی به ۳دسته تقسیم می شود : ست چرم زنانه ، ست چرم مردانه و ست الکترونیکی یا مدیریتی.

آشنایی با انواع ست چرم تبلیغاتی

ست چرم زنانه :

ست چرم تبلیغاتی زنانه ۳تکه است که شامل یک عدد کیف پول ، یک عدد آینه کوچک توکار و یک عدد جاکلیدی از جنس چرم است. ست چرم زنانه دارای رنگ بندی مشکی ، قهوه ای ، زرشکی ، عسلی ، قرمز و فیروزه ای می باشد. ست های چرم زنانه هم دارای مدل های مختلفی و متنوعی است که براساس سلیقه ی مشتریان مورد نظر دوخته و عرضه می گردد. ست چرم زنانه که تبلیغاتی باشد قابلیت انجام چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را نیز دارد و شما می توانید هم بر روی کیف پول خود ، هم بر روی آینه ای که درون این ست زیبا  قرار دارد و هم بر روی جاکلیدی چرمی قابل چاپ انجام دهید. هم چنین این ست در یک جعبه ی شیک در یک قاب قرار گرفته و برای هدیه بسیار مناسب است. باید توجه داشت که قیمت این ست ها با توجه به نوع چرم به کار رفته در آن (طبیعی یا مصنوعی) و هم چنین چاپ بر روی آن ها و تعداد لت های به کار رفته در داخل کیف پول متفاوت است. ست چرم تبلیغاتی میتواند یک هدیه تبلیغاتی باارزش برای بانوان باشد.

ست چرم مردانه :

ست چرم مردانه هم همانند زنانه ۳تکه است که شامل یک عدد کیف پول ، یک عدد جاکارتی و یک کمربند است. می توان به جای جاکارتی جاکلیدی نیز قرار دارد که این به سفارش مشتری بستگی دارد و هم چنین می توان کیف پول جیبی یا پالتویی قرار داد. ست چرم مردانه دارای رنگ بندی مشکی ، قهوه ای و عسلی است. ست چرم مردانه قابلیت چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را دارد که هم می توان بر روی ۳تکه ی ست چاپ انجام داد هم بر روی یکی از آن ها. ست چرم مردانه نیز داخل یک جعبه قرار می گیرد. باید به این نکته توجه کرد که قیمت این ست ها با توجه به چرم به کار رفته در آن ها (طبیعی یا مصنوعی) ، نوع چاپ و تعداد لت های به کار رفته در آن باهم متفاوت است.

ست مدیریتی یا الکترونیکی :

به طورکلی ست مدیریتی می تواند شامل یک عدد پاوربانک ، یک شارژر فندکی ، یک فلش مموری ، یک خودکار تبلیغاتی ، یک عدد جاکارتی و یک عدد کیف پول باشد. مشتری می تواند هرکدام از محصولات بالا را که بخواهد در ست خود قرار دهد که این بستگی به سلیقه ی سفارشی مشتری دارد. همه محصولاتی که در بالا ذکر شد قابلیت چاپ هم دارند و شما می توانید لگو و برند مورد نظر خود را بر روی آن ها چاپ کنید. ست های مدیریتی داخل یک جعبه و در یک قاب زیبا قرار می گیرند. در مواردی هم مشاهده شده که ست های خانواده یعنی شامل دو عدد کیف پول زنانه و کیف پول مردانه نیز تولید کرده است. این ست مکمل به علت محدود بودن سفارش به صورت موردی و محدود و به درخواست مشتری انجام می شود.

ست خانواده نیز دارای رنگ بندی مشکی، قهوه ای و عسلی است و قابلیت چاپ ار هم مانند دیگر محصولات دارد و داخل یک جعبه قرار می گیرد. نکته ی قابل توجه اینکه شما می توانید کیف پول زنانه تک و یا مردانه تک نیز همراه با جعبه ی زینتی یا بدون جعبه زینتی را سفارش دهید و حتما نباید ست باشد. در زمان سفارش هدایا تبلیغاتی خود می توانید با چاپ لگو و یا برند خود بر روی هر یک از ست های بالا تبلیغات خود را انجام دهید و شرکت و نوع فعالیت . خدمات خود را به عموم مردم معرفی کنید.