آخرین مطالب

رویت چیست؟

رویت نرم افزاری است که جهت مدلسازی ساختمان از آن استفاده میگردد و کار ساخت مدلسازی را برای معماران آسان تر میکند.
تنظیمات موجود و ویژگی های جدیدی که به نرم افزار رویت اضافه شده است استفاده از آن را در طراحی ها و مدل سازی های گوناگون آسان تر کرده است.
نرم افزار رویت همچنین یک نرم افزار کاربردی برای رشته معماری می باشد که ابزار و ویژگی های موجود در این نرم افزار نیز به طور خاص برای انجام کارهای مدل سازی اطلاعات ساختمان ایجاد شده و مورد استفاده قرار میگیرند.
این ویژگی نرم افزار رویت سبب سهولت ایجاد ساختارهای پیچیده گردیده است و طراحی و مستند سازی را در مدت کوتاهی و با دقت زیاد به انجام می رساند.
مدل های هوشمند ایجاد شده توسط نرم افزار رویت یک پروژه کلی را شامل می شوند و در یک فایل پایگاه داده قابل ذخیره شدن هستند.

گزینه های تنظیم محاسبه کارایی در نرم افزار رویت سبب کارآمدتر شدن Revit شده است، زیرا عملکرد Revit در مدل سازی در پروژه های بزرگ توسط تنظیمات جدید افزایش یافته است.
در رشته معماری نرم افزار رویت از اهمیت بالایی برخوردار است و موجب میشود حداکثر بهره وری را در مدلسازی انجام دهیم.
علاوه بر آن استفاده از نرم افزار رویت موجب سرعت بخشیدن به طراحی ها و به روز رسانی سریع تر پروژه در زمان اعمال تغییرات می گردد.
توسط  نرم افزار رویت نیتوانیم در کوتاهترین زمان ممکن پروژه های بزرگ را طراحی نموده و مورد استفاده قرار دهیم و استفاده از هماهنگی و طراحی ها در Revit سبب می شود ایده ها با سرعت بیشتری پیاده سازی شوند و میزان هماهنگی در روند پروژه افزایش پیدا کند.

شما میتوانید دوره های رویت را در آموزشگاه رویت گذرانده و از مزایای استفاده از آن استفاده نمایید.

ایجاد صحنه های پرسپکتیو در نرم افزار رویت :
میزان بهره وری نرم افزار رویت به دلیل ایجاد تنظیمات پرسپکتیو در این نرم افزار افزایش پیدا کرده است و دیگر نیازی نیست که در نرم افزار تغییرات سریعی را ایجاد نماییم.و تنها با ایجاد تغییرات کوچکی در تنظیمات مربوط به ایجاد صحنه های پرسپکتیو، می توان تغییرات مورد نظر را در طراحی اعمال کرد.
بهبود بهره وری با قابلیت جدید برای ایجاد تنظیمات در دیدگاه های چشم انداز. دیگر مجبور نیستید تغییرات سریع را تغییر دهید.

تغییرات سریع در طراحی، بدون تکرار با Revit :
در مرحله طراحی، ساختار ساختمان و طرح های طبقه دائما تغییر میکند و یک طراح باید این تغییرات را به مدل اعمال نماید.
با نرم افزار رویت، طراحی و مدل سازی در معماری بسیار سریع و دقیق می شود. در مدل معماری نرم افزار رویت ، تمام اجزای سازنده مانند طرح ها، بخش ها و ارتفاعات هوشمندانه به یکدیگر متصل می شوند.
هرگاه تغییری در مدل ایجاد شود، نرم افزار به طور خودکار هر مولفه مربوطه را بروز می دهد و بر تمامی مدل ساختمان تاثیر می گذارد.
بهبود و تقویت جزئیات در Revit :
تقویت بتن ۳D مدل در محیط پیشرفته اطلاعات ساختمان در نرم افزار رویت، موجب تقویت طرح ها شده است.

پیش نمایش طراحی ها در نرم افزار Revit :
مدل سازی پارامتریک در نرم افزار رویت، ابزار قابل توجهی برای طراحی مفهومی برای طراحان فراهم اورده است.
با استفاده از نرم افزار رویت، طراحان معماری می توانند به سرعت، طرح خالص هر طبقه را طرح بندی کنند یا تغییراتی را در طرح استاندارد ساختمان ایجاد کنند و بلافاصله پیش نمایش خانه های آینده را برای مشتریان ارائه کنند.
دیدگاه های طراحی و مدل سازی سه بعدی فرصت مناسبی را برای طراحان فراهم آورده است تا ایده های مختلف طراحی را امتحان کنند و تصمیمات طراحی خود را در مرحله اولیه هدایت کنند.

مطالب مرتبط:

کلاس آموزش معماری