درباره جاکلیدی تبلیغاتی چه میدانید؟

جاکلیدی تبلیغاتی یکی از بهترین ابزار ها جهت تبلیغات موثر شناخته شده اند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع مختلف جنس های جاکلیدی ها آشنا کنیم. در نهایت شما میتوانید یک انتخاب درست برای روش تبلیغاتی خود داشته باشید. با ما همراه باشید.

انواع مختلف جاکلیدی های تبلیغاتی:

جاکلیدی هایی که از جنس چرم طبیعی هستند ررنگ بندی های متنوع و خاصی دارند مانند قهوه ای، مشکی و عسلی. بر روی تمامی جاکلیدی های چرم میتوان چاپ سیلک، داغکوب و لیزر را انجام داد. با همین روش های چاپ شما می توانید در تبلیغات خود لوگو و یا برند تجاری خود را بر روی جاکلیدی ها چاپ کنید و از جاکلیدی های موجود به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید.

نوع دوم جاکلیدی های تبلیغاتی از جنس چرم مصنوعی است. این نوع جاکلیدی ها مانند جاکلیدی های چرم دارای رنگ بندی هستند. رنگ هایی که برای جاکلیدی چرم مصنوعی استفاده میکنند قهوه ای، عسلی و مشکی میباشد.  میتوان با روش های چاپ مرسوم مانند سیلک و یا داغکوب طرح مورد نظر مشتریان چاپ میشود.

جاکلیدی های پلاستیکی در دسته کم هزینه ترین و آخرین پیشنهاد برای هدایای تبلیغاتی استفاده میشود. این جاکلیدی ها بسیار ارزان قیمت هستند و به دلیل سبکی که دارند بیشتر مورد استفاده است. بر روی این نوع جاکلیدی هم میتوان اوگو و یا هر نوع طرحی را چاپ نمود. پس اگر به دنبال تبلیغاتی با هزینه پایین هستید میتوانید از این محصول استفاده کنید.

یک نوع دیگری از جاکلیدی ها هم وجود دارد که به صورت چرم مصنوعی هستند و روی آنها یک تکه فلزی به شکل دایره قرار داده میشود و عملیات چاپ بر روی قسمت فلزی آن انجام میگردد.

در نهایت میتوانیم تاکید کنیم که جاکلیدی ها در کل می توانند برای تبلیغات موثر یا هدایا تبلیغاتی  وسیله ای مناسب باشند چا که هم قیمت مناسبی دارند و هم سبک و بسیار پرکاربرد هستند. اگر میخواهید از چاپ لیزر استفاده کنید، به یک نکته ی بسیار مهم باید توجه کنید که از آنجایی که در چاپ های لیزر یک لایه از روی کار برداشته میشود و سپس عملیات چاپ را انجام می دهند، پس نمی توان برای آن رنگ در نظر گرفت و رنگ چاپ کاملا بستگی به رنگ و جنس جاکلیدی مورد نظر خواهد داشت. از طرفی برای چاپی مانند داغکوب هم غالبا از رنگ طلایی استفاده می کنند. برای چاپ سیلک ، تیره یا روشن شدن رنگ چاپ بر روی کار بستگی به جنس و رنگ زمینه دارد.