جامدارکی تبلیغاتی چیست؟

جامدارکی تبلیغاتی یکی از کالاهایی هست که توسط قشر خاصی از جامعه مورد استقبال قرار می گیرد. کسانی که از جامدارکی های تبلیغاتی استفاده می کنند معمولا دارای تعداد بسیار زیادی کارت ویزیت ، کارت اعتباری و یا مدارکی همچون بیمه خودرو ، شخص ثالث و … میباشند که می خواهند همه را در یک نوع کیف خود جای دهند به همین دلیل از جامدارکی های تبلیغاتی استفاده می کنند. از جامدارکی می توانند برای افرادی که دارای مدارک بسیار زیادی هستند و به طور میانگین روزانه و به طور مستمر از آن ها استفاده می کنند مناسب باشند. جامدارکی هایی که تبلیغاتی هستند می تواند به عنوان هدایای تبلیغاتی برای افرادی که از مدارک خود زیاد استفاده می کنند مناسب باشند.

انواع جامدارکی های تبلیغاتی:

شما می توانید از جامدارکی های تبلیغاتی ، هم به عنوان هدیه ای خاص و هم به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید چون جامدارکی ها دارای قابلیت چاپ نیز میباشند و شما می توانید با چاپ لوگو و یا برند خود بر روی آن تبلیغات خود را به راحتی انجام دهید. برای مثال وقتی شما لگوی مورد نظر یا برند مورد نظر خود را بر روی جامدارکی حک کردید و آن را به عنوان هدایا تبلیغاتی به مشتریان و یا کارمندان خود عرضه کردید ، هر موقعی که از آن جامدارکی استفاده کنند نام و یا برند شما را بر روی جامدارکی خواهند دید و نام شما در ذهن آن ها جاودانه خواهد ماند.

مگنت در واقع همانند قفل عمل کرده و از افتادن کارت ها و مدارک جلوگیری می کند و ما برای راحتی سفارش آن ها را به دو مگنت و تک مگنت نام گذاری کرده ایم. جامدارکی های مگنت دار دارای رنگ بندی های متنوعی هستند مانند : مشکی ، قهوه ای و عسلی است که معمولا از دو رنگ مشکی و قهوه ای سفارش داده می شود و قابلیت چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر را هم دارا میباشند. جامدارکی های مگنت دار، دارای دو جیب در بالای ست است که می توان از آن برای اسکناس یا برگ چک هم استفاده کرد. همچنین دارای سه عدد جای کارت است و یک جای آلبومی که می توانید در آن عکس های شخصی خود را قرار دهید. در کل شما می توانید از جاکلیدی تبلیغاتی به عنوان کیف پول خود هم استفاده کنید.

نوع دیگر جامدارکی ها، جامدارکی هایی کوچک یا خودرویی هستند که از جامدارکی های مگنت دار کوچک تر هستند و دارای رنگ بندی مشکی ، قهوه ای ، عسلی و زرشکی است. بر روی جامدارکی خودرویی می توان چاپ سیلک ، داغکوب و لیزر هم اجام داد. جامدارکی خودرو از لحاظ نوع جنس مورد نظر استفاده شده در آن دارای شکل های متفاوتی است. جامدارکی کویری ، جامدارکی یوف خام و جامدارکی یوف خام مقوایی که قیمت هر کدام از آنها متفاوت است و بنا به درخواست مشتریان و سفارشی که داده میشود تولید و عرضه می شود.