انواع پیشبند های تبلیغاتی

پیشبند های شمعی : پیشبند های شمعی مانند لباس های شمعی ورزشی قابل شست و شو هستند و قابلیت چاپ هم دارند. کسانی که این پیشبند را سفارش می دهند میتوانند طرح مورد نظر خود را هم بر روی این پیشبند چاپ کنند. نکته ی مهمی که درمورد چاپ بر روی این نوع پیشبند های شمعی وجو دارد این است که قیمت چاپ با هر نوع روشی در صورت دو رنگ بودن طرح مورد نظر، متفاوت بودن طرح ها ، تک رنگ بودن طرح ها و نقوش متفاوت هستند و قیمت های آن هم به این دلایل دچار نوسان می شود. مورد دومی که درمورد پیشبند های تبلیغاتی از جنس شمعی حائز اهمیت است این است که این جنس پیشبند ها دارای رنگ بندی های متفاوتی هستند مانند : آبی کاربنی ، سورمه ای ، مشکی و قرمز.

پیشبند های پشت لاستیک : پیشبند هایی که پشت لاستیک هستند را می توان همانند پیشبند های شمعی شست و شو داد. پیشبند های پشت لاستیکی رنگ بندی های متنوع دارند از جمله: مشکی ، قرمز ، سورمه ای و آبی کاربنی. نکته اول اینکه می توان بر روی پیشبند های پشت لاستیکی هم چاپ سیلک انجام داد که اگر مشتری درخواست کند، بر روی پیشبند هر نوع طرحی زده میشود. نکته دوم درمورد چاپ بر روی پیشبند های پشت لاستیکی این است بسته به نوع طرح مورد نظر قیمت نیز نوسان پیدا می کند.

پیشبند های پارچه ای : پیشبند هایی که از جنس پارچه هستند مانند پیشبند های شمعی و پشت لاستیکی دارای قابلیت شست و شو میباشند. سفارش این نوع پارچه نسبت به بقیه موارد کمتر است پس اگر همچین پیشبندی را برای هدیه تبلیغاتی خود در نظر دارید، باید به سراغ شرکت های تبلیغاتی خاص بروید. تا آنها بتوانند پارچه مورد نیاز شما را تهیه کنند. جنس پارچه های پیشبند های تبلیغاتی از پارچه های نخی و یا پارچه های ضخیم مانند لی میباشد.

در آخر بهتر است تا این نکته را هم بازگو کنیم که قیمت هر یک از جنس های نام برده شده متفاوت هستند. پیشبند های پارچه ای مانند پیشبند های پشت لاستیکی و شمعی قابل چاپ با انواع روش ها هستند و می توان بر روی این پیشبند ها چاپ سیلک انجام هم انجام داد. هر سه مدل پیشبند شمعی ، پشت لاستیکی و پارچه ای قابلیت چاپ دارند و معمولا چاپ سیلک بر روی همه آن ها انجام می شوند. اینکه چه رنگ هایی را برای چاپ برای زمینه ی پیشبند شما مناسب است را به هنگام سفارش به مشتری پیشنهاد می دهند. اگر کسب و کار شما مرتبط با آشپزخانه هم پیشنهاد میکنیم تا از پیشبند به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده کنید.