انواع مختلف کیف تبلیغاتی

انواع مختلف کیف تبلیغاتی

کیف همیشه یکی از کاربردی ترین وسایل نزد مردم است. تمامی مردم هر روز از کیف استفاده میکنند. به همین خاطر کیف میتواند یکی از بهترین ابزار های تبلیغاتی باشد اما به خاطر داشته باشید که ممکن است هزینه ی این تبلیغاتی زیاد باشد. اگر میخواهید هدیه تبلیغاتی مقرون به صرفه ای داشته باشید، خودکار های تبلیغاتی و یا فلش مموری های تبلیغاتی میتواند بهترین گزینه باشد. اما کیف ها از هر نظر نسبت به سایر اقلام هدیه ای نفیس و ارزشمند است.

انواع مختلف کیف تبلیغاتی از نظر جنس:

کیف تبلیغاتی دارای جنس های متفاوتی است که البته جنس چرم طبیعی آن از چرم مصنوعی گران تر است و بیشتر برای افراد خاص ساخته میشود. کیف هایی که از جنس چرم طبیعی هستند رنگ بندی های متنوعی دارند مانند مشکی، قهوه ای و عسلی. بستگی به سلیقه که چه طرحی بر روی کیف چاپ شود، نوع چاپ میتواند انواع سیلک، داغکوب و لیزر باشد. کیف هایی که از جنس چرم مصنوعی هستند نیز رنگ بندی هایی نظیر عسلی، مشکی و قهوه ای دارند و همانند جنس چرم میتوان بر روی آن طرح و یا اطلاعات شرکت خودتان را چاپ کنید.

مدلی دیگر برای کیف های تبلیغاتی وجود دارد که از جنس برزنت است و دارای یک بند دوشی میباشد. این کیف ها بسیار سبک بوده و به راحتی قابل حمل هستند. همین ویژگی سبب شده تا بیشتر افراد از این کیف ها سفارش دهند. این مدل فقط دارای رنگ مشکی است.

کیف های پارچه ای مدلی دیگر از این کیف ها است که قابلیت چتپ را هم دارد. این کیف برای تمامی سنین مناسب است. کیف های تبلیغاتی پارچه ای را میتوان به عنوان یک هدیه خوب و مقرون به صرفه دانست. با استفاده از این کیف میتوانید تبلیغاتی گسترده ای انجام دهید.

بر روی تمامی کیف ها از هر نوع جنسی شما میتوانید لوگو و برند تجاری خود را چاپ کنید تا همیشه مشتریان شما به طور ناخداگاه این تبلیغ را ببینند. هم چنین اگر مردم از کیفی استفاده کنند که نام و برند تجاری شما روی آن چاپ یا حک شده باشد و به طور روزانه استفاده کنند، نام شما  و محصولات و یا حتی خدمات شما در ذهن آن ها جاودانه خواهد ماند و حتما برای بهره مندی از خدمات سازمان و یا شرکت شما ، به شما مراجعه خواهند کرد.