انواع لیوان تبلیغاتی

لیوان تبلیغاتی یکی از معدود محصولاتییست که به صورت مستمر و حتی روزانه مورد استفاده مردم قرار می گیرد و در معرض دید همه مخاطبین است. شما میتوانید نام برند و یا لوگوی تجاری خود را بر روی لیوان تبلیغاتی چاپ کرده و به کارمندان خود هدیه تبلیغاتی بدهید. به این شکل هنگامی که تمامی کارمندان از این لیوان در محیط اداری استفاده میکنند، مرتجعه کنندگان حس یکپارچگی را در محیط بیشتر درک میکنند. برخی شرکت ها به منظور جذب مشتری بیشتر لیوان های تبلیغاتی هدیه میدهند. تا از این طریق نام و اطلاعات شرکت مورد نظر به دیگران هم معرفی شود.

انواع لیوان تبلیغاتی چیست؟

در ادامه انواع لیوان های تبلیغاتی را از لحاظ جنس بررسی میکنیم : لیوان یخی ، لیوان پلاستیکی ، لیوان سرامیکی

لیوان یخی : لیوان های یخی دارای مدل های متفاوتی هستند و به حالت مات سفاشر داده میشوند. بر خلاف باور عموم مردم، لیوان های تبلیغاتی یخی شفاف نیستند. بر روی این لیوان ها برای چاپ طرح از چاپ کوره استفاده میکنند. این چاپ باعث میشود تا هیچ گونه تغییری در رهنگام خراشیدگی و یا شست و شو ایجاد نشود.

لیوان سرامیکی :  لیوان های سرامیکی به صورت تک رنگ هستند و فقط به رنگ سفید تولید میشوند. لیوان های سرامیکی همان ماگ ها هستند که با چاپ کوره طرح و نقش مورد نظر شما بر روی آن چاپ میشود. اینکه طرح بر یک طرف لیوان چاپ شود یا بر هر دو طرف بستگی به سلیقه مشتریان دارد.

لیوان پلاستیکی : لیوان های پلاستیکی دارای طرح و رنگ های زیادی هستند که هم میتوانید به صورت تک و هم همراه با زیر لیوانی سفارش دهید. اگر یمخواهید بر روی این لیوان چاپی انچام شود باید از چاپ سابلیمیشن استفاده شود. در این چاپ نسبت به چاپ کوره میتوان از رنگ های بیشتری استفاده کرد.

اگر شما به دنبال هدایای تبلیغاتی هستید پیشنهاد میکنیم تا لیوان های تبلیغاتی را سفارش دهید.

*** هدیای تبلیغاتی مفید دیگر:

فلش تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی